fbpx

GENERATORY SZUMÓW

SZUMY USZNE

Dzięki szerokiemu portfolio produktów przeznaczonych do walki z szumami usznymi marki Phonak Edmed daje Ci szansę poczuć ulgę w swoich dolegliwościach. Kluczowe elementy tego portfolio stosowane łącznie pozwalają skutecznie radzić sobie z szumami usznymi. Elementy te obejmują szereg wygodnych i dyskretnych aparatów słuchowych z funkcją Tinnitus Balance czyli funkcją generatora szumu, który odciągnie Twoją uwagę od szumu usznego. Jest to także aplikacja na smartfon umożliwiająca indywidualne dostosowanie biblioteki dźwięków i muzyki oraz urządzenie do strumieniowego przekazywania dźwięków bezpośrednio do Twoich aparatów słuchowych.

Portfolio produktów marki Phonak pomagających radzić sobie z szumami usznymi pozwala poczuć różnicę

Posiadamy w swojej ofercie gamę produktów marki Phonak pomagających radzić sobie z szumami usznymi co pozwoli Tobie i Twojemu protetykowi słuchu dostosować plan leczenia szumów usznych w oparciu o terapię dźwiękiem, która idealnie będzie odpowiadała Twoim wymaganiom i zapewni Ci ulgę od szumów usznych każdego dnia.

Gama produktów obejmuje trzy kluczowe elementy, które mają ogromne znaczenie dla spersonalizowania Twojego planu terapii szumów usznych. Są to: aparaty słuchowe z funkcją Tinnitus Balance, generator szumu szerokopasmowego, dalsza terapia dźwiękiem realizowana za pośrednictwem aplikacji na system operacyjny iOS i Android. Uzupełnieniem tego elastycznego rozwiązania jest urządzenie do komunikacji bezprzewodowej z aparatami słuchowymi.

Nie należy sugerować się faktem, że urządzenia pomagające radzić sobie z szumami usznymi marki Phonak pełnią także rolę aparatów słuchowych. Te rozwiązania służą do terapii szumów usznych. Istnieje silny związek pomiędzy szumami usznymi i ubytkiem słuchu, nawet tym prawie niezauważalnym.

Ocena przeprowadzona przez protetyka słuchu, która obejmuje badanie słuchu oraz analizę szumów usznych, odgrywa kluczową rolę w dostosowaniu odpowiednich produktów marki Phonak do Twoich potrzeb.

Legenda:

  1. Tylko wzmocnienie.
  2. Wzmocnienie oraz generator szumu Tinnitus Balance lub sam generator szumu Tinnitus Balance.
  3. Wzmocnienie oraz aplikacja Tinnitus Balance w połączeniu z urządzeniem ComPilot II / ComPilot Air II.
  4. Połączenie punktów 1, 2 i 3.
  5. Ubytek słuchu wykluczający stosowanie aparatów słuchowych: tylko aplikacja Tinnitus Balance

Nasi partnerzy

Signia logo