fbpx

BATERIE DO APARATÓW SŁUCHOWYCH

BATERIE DO APARATÓW SŁUCHOWYCH

Aparat słuchowy potrzebuje do efektywnej pracy stałego, niezmiennego zasilania z baterii. Nawet niewielkie zmiany dostarczanego z baterii napięcia mogą spowodować zmianę w pracy aparatu. Dźwięk z czystego i wyraźnego może stać się cichy i zniekształcony, zaś algorytmy zarządzania hałasem niewydajne. W naszych gabinetach posiadamy wszystkie rodzaje baterii potrzebne do zasilania aparatów słuchowych.

Jak długo wytrzymuje jedna bateria?

Standardowa żywotność baterii może wynieść od 3 do 22 dni, w zależności od rodzaju aparatu słuchowego, typu i pojemności baterii oraz od dziennego czasu użytkowania aparatu słuchowego.

Po co jest naklejka uszczelniająca żywotność baterii?

Kupuj zawsze baterie w nieuszkodzonych opakowaniach. Upewnij się, że naklejka uszczelniająca znajdująca się na powierzchni nowej baterii jest nienaruszona. Bateria zaczyna się rozładowywać jak tylko uszczelnienie ochronne zostanie usunięte.

Czy istnieje sposób, by zminimalizować zużycie baterii?

Po usunięciu naklejki zabezpieczającej z baterii, pozostaw ją na 3-5 minut zanim umieścisz ją w swoim aparacie słuchowym. Czas „aktywacyjny” pozwoli dotrzeć powietrzu do środka baterii i aktywuje ją. Kiedy nie nosisz aparatu słuchowego wyłącz go lub otwórz komorę baterii by zminimalizować zużycie baterii. Jeśli nie będziesz używać aparatu słuchowego przez dłuższy okres czasu usuń całkowicie baterię z urządzenia. Unikaj przechowywania baterii w ekstremalnych temperaturach. Powodują one utratę mocy i skracają żywotność baterii.

Nasi partnerzy

Signia logo