fbpx

EDMED – 20 lat doświadczenia

Dlaczego firma EDMED?

Korzystając z 20 letniego doświadczenia w pracy z pacjentami mającymi różne problemy audiologiczne postanowiłam stworzyć firmę EDMED, w której znajdziemy rozwiązanie dla takiego pacjenta.
Zrobimy to z dużą troską i profesjonalizmem, gdyż każdy człowiek bez względu na wiek zasługuje na godne życie w jak najlepszym zdrowiu psychicznym i fizycznym.
EDMED to dobry słuch.

Jakość to nie gra — to podstawa Edmed.

Ewa Decyk

Zasady, którymi się kierujemy

w

Pacjenci mówią, my słuchamy!

Mamy czas dla każdego pacjenta!

Doskonalimy się, w tym co robimy!

Jesteśmy uczciwi i godni zaufania!

Dlaczego Twój słuch jest dla EDMED ważny?

Słuch jest jednym z najważniejszych narządów zmysłów. Słyszenie, choć jest procesem fizjologicznym, to jego efekty mają charakter ściśle społeczny. Zdolność słyszenia to esencja procesu porozumiewania się, który jest niezbędny w budowaniu prawidłowych relacji z otoczeniem. Niedosłuch poważnie zaburza proces komunikacji, co prowadzi do osłabienia kontaktów społecznych i naruszenia więzi. Niemożność pełnienia ról społecznych powoduje obniżenie samooceny oraz poczucia własnej wartości. Osoby niedosłyszące stopniowo wycofują się z życia społecznego próbując ukryć swoje trudności. Izolują się od otocznia i zamykają w sobie, pozbawiając się radości życia. Naszym celem jest pomóc osobom z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia.

W pracy bezpośredniej z pacjentem nie zgadzamy się na ich bierną postawę w tej kwestii. Dlatego, że każda minuta życia bez względu na Nasz wiek jest bezcenna i powinniśmy ją w pełni wykorzystywać.

Nie zgadzamy się na to, aby niedosłyszący pacjent był sparaliżowany swoimi obawami na tyle aby rezygnował z cudu życia i słyszenia w aparatach słuchowych.

W Edmed obalam  3 główne obiekcje moich pacjentów:

{

Aparaty słuchowe są małe, dyskretne i zazwyczaj niewidoczne. Noszenie aparatów słuchowych nie jest wstydliwą czynnością. Bardziej krępujące jest niedosłyszenie naszych rozmówców a co za tym idzie powodowanie u siebie niepełnosprawności.

{

Każdy pacjent poradzi sobie z nowoczesną technologią aparatów słuchowych, gdyż jest ona prosta w obsłudze. Aparaty mimo swoich miniaturowych rozmiarów są odporne na uderzenie, upadki i wodę. Wykwalifikowani protetycy słuchu cierpliwie wyjaśnią wszystkie szczegóły i pomogą do skutku w każdej trudności.

{

Każdego pacjenta stać na aparaty słuchowe bo są one w różnych cenach a formy płatności są dostosowane do potrzeb pacjentów z mniejszą lub większą zasobnością portfela.

Nasza misja & nasz cel

Naszą misją jest kreowanie przyszłości w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy u osób cierpiących z powodu niedosłuchu.

W codziennej pracy oferujemy pionierskie unikalne usługi wykorzystując najbardziej innowacyjne technologie Światowych Marek w zakresie audioprotetyki.

Celem Naszym jest udzielanie pomocy jak największej ilości osób potrzebujących, której udzielą wysoce wyspecjalizowani protetycy słuchu, poprzez najbardziej satysfakcjonujące i najnowocześniejsze aparaty słuchowe.

Nasi partnerzy

Signia logo