fbpx

SŁUCH – profilaktyka, ubytki, badania.

EDMED – pomagamy słyszeć lepiej

Słuch jest obok wzroku naszym najważniejszym zmysłem. Znaczna część naszej komunikacji odbywa się za pośrednictwem uszu. Ale to nie wszystko: nasz słuch niezawodnie ostrzega nas przed niebezpieczeństwami. A oprócz tego zapewnia nam wiele przyjemności: otwiera przed nami świat muzyki i pozwala cieszyć się dźwiękami przyrody – np. śpiewem ptaków albo szelestem liści. Dlatego ograniczenie sprawności słuchu niesie za sobą poważne konsekwencje dla codziennego życia. Namawiamy więc do codziennej dbałości o ten ważny zmysł.

Profilaktyka, ubytki oraz badania słuchu

Profilaktyka słuchu

Nowoczesny świat jest głośny – czasem aż brutalnie głośny. Jednakże nasz słuch nie jest stworzony do takiego obciążenia. Porozmawiaj na ten temat ze specjalistą w naszym gabinecie.
CZYTAJ DALEJ

Ubytek słuchu

Problemy ze słuchem zazwyczaj rozwijają się długo i stopniowo i dlatego początkowo pozostają niezauważone. Odmienny przypadek stanowi  powikłanie po przechorowaniu Covid.
CZYTAJ DALEJ

Badania słuchu

Bezpłatne badania słuchu w firmie EDMED składa się z kilku etapów – wywiad, badanie oraz omówienie wyników. Te proste kroki mogą Tobie pomóc słyszeć lepiej!
CZYTAJ DALEJ

Nasi partnerzy

Signia logo