fbpx

POWIKŁANIA POCOVIDOWE

COVID I JEGO POWIKŁADANIA

Od początku pandemii minęło już wiele miesięcy . Wiele osób przebyło infekcję COVID-19, ale wciąż zmaga się z jej skutkami lub powikłaniami. Objawy COVID-19 mogą czasami utrzymywać się nawet przez kilka miesięcy. Wirus może uszkodzić płuca, serce i mózg co zwiększa ryzyko długotrwałych problemów zdrowotnych. Coraz więcej badań wskazuje na powikłania audiologiczne, które skutkują niedosłuchem. Dlatego EDMED zaprasza pacjentów na sprawdzające bezpłatne badanie słuchu w celu postawienia diagnozy.

Zasady bezpieczeństwa w Edmed

Drodzy Pacjenci,

Wiemy, że dla wielu naszych pacjentów dobrze dobrany i sprawny aparat słuchowy jest teraz szczególnie ważny dla zachowania komunikacji z bliskimi i otoczeniem i oraz korzystania z mediów. Dlatego pozostajemy dla Was dostępni w gabinetach Edmed. Jednocześnie mając na uwadze zdrowie Naszych Klientów i Pracowników dbamy o zachowanie najwyższych standardów higieny.

  • Nasi pracownicy używają środków dezynfekujących po każdej wizycie, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.
  • W naszych gabinetach jest możliwość umycia rąk lub użycia środka do dezynfekcji.
  • Planujemy wizyty tak, aby każdorazowo w gabinecie przebywał tylko jeden pacjent
  • W trosce o wspólne bezpieczeństwo, prosimy o przełożenie wizyt pacjentów, którzy mają objawy infekcji lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni wrócili z zagranicy.

Nasi partnerzy

Signia logo