fbpx

PROFILAKTYKA SŁUCHU

PROFILAKTYKA SŁUCHU – w salonach EDMED

Jak trzeba dbać o słuch, aby zachować go w dobrej kondycji?
Ruch uliczny, hałas w pracy, gwar rozmów, muzyka z głośników: nowoczesny świat jest głośny – czasem aż brutalnie głośny. Jednakże nasz słuch nie jest stworzony do takiego obciążenia. Dlatego, aby uniknąć utraty słuchu spowodowanej hałasem, staraj się go unikać. Jeśli Twoja praca lub zamiłowania zmuszają Cię do przebywania do powtarzającego się systematycznie hałasu niezbędne jest stosowanie ochronników słuchu. Porozmawiaj na ten temat ze specjalistą w naszym gabinecie. Regularna, albo wyjątkowo silna ekspozycja na hałas może negatywnie wpływać na komórki słuchowe, a nawet powodować ich obumieranie. W najgorszym wypadku może to doprowadzić do stopniowej utraty słuchu, szumów usznych lub nagłej głuchoty.

Dowiedz się więcej o ubytkach i badanich słuchu

Profilaktyka słuchu

Nowoczesny świat jest głośny – czasem aż brutalnie głośny. Jednakże nasz słuch nie jest stworzony do takiego obciążenia. Porozmawiaj na ten temat ze specjalistą w naszym gabinecie.
CZYTAJ DALEJ

Ubytek słuchu

Problemy ze słuchem zazwyczaj rozwijają się długo i stopniowo i dlatego początkowo pozostają niezauważone. Odmienny przypadek stanowi  powikłanie po przechorowaniu Covid.
CZYTAJ DALEJ

Badania słuchu

Bezpłatne badania słuchu w firmie EDMED składa się z kilku etapów – wywiad, badanie oraz omówienie wyników. Te proste kroki mogą Tobie pomóc słyszeć lepiej!
CZYTAJ DALEJ

Nasi partnerzy

Signia logo